Zákaznícke zľavy | Kvety pre Vás

Prečo sa registrovať na stránke kvetyprevas.sk?

Pri registrácií získate automatickú zľavu 4% ako registrovaný používateľ pri objednávke, ktorá je zadaná minimálne 3 hodiny pred doručením. Táto zľava Vám bude uplatnená pri každej Vašej objednávke, ktorú zadáte ako prihlásený používateľ.

Ako registrovaný používateľ máte vo svojom účte prehľad o svojich objednávkach, ktoré boli vytvorené, keď ste bol prihlásený pod svojím účtom.

Kedy získam danú zľavu?

Zľavu 4% môžete získať, keď pri vypĺňaní objednávky budete už prihlásený používateľ a splníte podmienky (objednávku zadáte minimálne 3 hodiny pred doručením).

Pokiaľ si vytvárate účet počas vytvárania objednávky, zľava 4% sa vzťahuje až na Váš budúci nákup. 

Čo je to zľava za skorý nákup?

Zľava za skorý nákup znamená, že koľko dní dopredu objednáte (objednávka musí byť zadaná minimálne 24hodín pred doručením), toľko % zľavu získate (1%-7%). Najvyššia možná zľava za skorý nákup je 7%.

Aká je najvyššia možná zľava za nákup?

Vďaka kombinácií registrácie na stránke a zľave za skorý nákup je možná zľava až vo výške 11% z Vašej ceny košíka.

Kde si môžem uplatniť tieto zľavy?

Tieto zľavy je možné uplatniť len cez nás eshop www.kvetyprevas.sk (neplatí to pre objednávku zadanú telefonicky alebo cez LIVEchat).

Mám zľavový kód, kde si ho viem uplatniť?

Zľavový kód je možné uplatniť na našom eshope www.kvetyprevas.sk, hneď pred odoslaním objednávky v pokladni.

Mám body za nákup, kde si ich viem uplatniť?

Body za nákup je možné uplatniť na našom eshope www.kvetyprevas.sk, hneď pred odoslaním objednávky v pokladni, avšak musíte byť prihlásený používateľ.