Aukcie | Kvety pre Vás

Vážení zákazníci, 

pripravili sme pre vás novú formu nakupovania formou aukcií, ktoré uverejňujeme na našej stránke na Facebooku - KVETY PRE VÁS - Donáška kvetov Bratislava, kde sa ich môžete aj priamo zúčastniť. Účasť na nich je jednoduchá – stačí, aby ste si klikli na Páči sa mi na našej stránke na Facebooku - KVETY PRE VÁS - Donáška kvetov Bratislava.

 

Čo je aukcia? 

Slovo aukcia znamená dobrovoľnú dražbu (teda napríklad nie dražbu použitú ako exekučný prostriedok) konkrétnej fyzickej veci, tovaru, pri ktorom sa vec alebo tovar predáva verejne súčasne väčšiemu počtu záujemcov a predávaný objekt získa ten, kto zaň ponúkne najviac do určitého času.

 

Ako prebieha aukcia? 

Na Facebook stránke pridáme fotku s popisom draženého tovaru, ktoré dávame do aukcie. Aukcia sa začína pridaním tovaru (jeho fotky) na stránku a končí termínom, ktorý je pri každom príspevku určený nami. Vyhradzujeme si právo aukciu predĺžiť, najmä v začiatkoch, pokiaľ napríklad nebude dosť záujemcov. 

Vyvolávaciu cenu navrhujeme my. Záujemcovia, ktorí chcú tovar dražiť si kliknú pri danom obrázku na "komentovať" a napíšu sumu, ktorú sú ochotní za daný tovar zaplatiť. Navrhovaná suma musí byť vyššia ako predchádzajúca suma (teda aj vyššia ako vyvolávacia cena).

Termín ukončenia aukcie sa riadi podľa času pridaného komentára, takže posledný pridaný komentár s najvyššou ponukou v čase ukončenia aukcie vyhráva. 

Výhercu my označíme v komentári a zároveň ho poprosíme, aby nás telefonicky kontaktoval na 0904 034 334, kde si dohodneme ostatné podrobnosti. 

 

Ako si tovar vyzdvihnem/nechám doručiť?

Tovar v aukcií dávame prednostne na osobný odber na Turbínovej 11 v Bratislave. 

Po dohode, vieme daný tovar aj doručiť v rámci Bratislavy za doplatok podľa mestskej časti.

Bratislava II a III – doplatok 5€

Bratislava I, IV, V – doplatok 8€

 

Ako môžem reklamovať aukciu?

Pri aukciách sa rovnako ako pri predaji riadime Obchodným zákonníkom, čiže reklamácie uplatňujeme rovnako ako pri bežnej kúpe.

 

Akékoľvek otázky máte ohľadne aukcií, napíšte nám.