S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení.

Naša ponuka

NAŠE VÝHODY 

 kvety priamo z Holandska

  najširší sortiment v Bratislave

  predajňa otvorená každý deň

  diskrétne doručenie

  SMS po doručení od kuriéra

  doručenie kytice už do 1 hod.

  Tel. objednávky od 5:00 - 21:00

  Štedrý systém odmenovania

      5% automatická zľava  za registráciu

     +5% z ceny späť na ďalší nákup

 

 

 

Potrebujete poradiť 

Sme tu pre Vás

  info@kvetyprevas.sk

 

 0904 034 334

  0904 947 494

 

 

KONTAKTY Adresa

Donáška kvetov Bratislava a okolie
Prevádzka:Plynárenská 2, Bratislava
821 09
tel: +421 904 94 74 94 alebo +421904034334
fax: info@kvetyprevas.sk
napíšte nám
Tatrabanka 2945029602/1100
IBAN SK5011000000002945029602

Prečo u nás?

arr3Katalógy produktovSmútočné vence a ikebany ...

Najpredávanejšie

Naša cena od 305,00 Eur
Aranž. na obj.
Naša cena od 199,00 Eur
Aranž. na obj.
Naša cena od 57,00 Eur
Aranž. na obj.

Najpredávanejšie

Naša cena od 37,95 Eur
Aranž. na obj.
Naša cena od 30,00 Eur
Aranž. na obj.
Naša cena od 79,00 Eur
Aranž. na obj.
Naša cena od 79,90 Eur
Aranž. na obj.
Naša cena od 199,00 Eur
Aranž. na obj.

O nás - Kontakty

Niečo bližšie o nás..

Sme rodinná firma, ktorá sa o kvety zaujíma už od 70-tych rokov. Od pestovania kvetov a ich následného predaja
na rôznych trhoviskách v Bratislave sme sa dostali až ku samostatnej firme,
ktorá je najväčšia v Bratislave a okolí s okamžitou dostupnosťou. Denne máme k dispozícií tisíce kvetov a doručiť vieme už do 2 hodín vrámci Bratislavy.
Postupom času sme naše pole rozšírili o boxy, svadobné kytice, smútočné kytice, vence alebo ikebany a rôzne dekorácie. 


Náš tím


 
 
   

 

Druhá generácia pracuje, a tretia začína....

 

Koncom 70-tych rokov, sa našim rodičom Júliusovi a Márií rodina rozrástla o dvoch členov... Môjho brata Júliusa a mňa, Zsolta. Práve tieto roky 70-te boli pre našu rodinu prelomové a veľmi kľúčové.. Tu, sa začal písať príbeh našej kvetinovej rodiny. Písal sa rok 1978,  začali sme pestovať karafiáty, ktoré sa predávali v Bratislave na trhovisku ( dnes známe pod názvom Miletičová). Od roku 1982 sme sa presunuli do tržnice, na Trnavskom mýte.

Lásku k pestovaniu, a prácu s kvetmi sme po našich rodičoch dostali do vienka  aj my s Júliusom (familiárne Ďusom).  Už od útleho detstva sme boli vedení a zapojení do pomocných prác v pestovaní a neskôr v predaji. Tvrdá práca a úsilie, sa naším rodičom vyplatila, a my sme sa taktiež naučili milovať kvety, pestovať ich, a starať sa o ne s láskou. Ja Zsolt, som vyštudoval SPOŠ Malinovo (1989-1993) a od tej doby sme aj s Ďusom vždy boli pri pestovaní kvetov, alebo veľkoobchode a distribúcií. Z toho takmer 7 rokov priamo v Holandsku pri nákupe kvetov, a výbere kvality. Tomu vďačíme za skúsenosti, vďaka ktorým vieme prakticky naspamäť možnú dostupnosť kvetov  aj v období keď u nás nekvitnú, a či je reálne ich z opačného konca sveta zabezpečiť .

Od Januára 2009 sme otvorili e-shop Kvety pre Vás, a od vtedy máme aj priestory na Plynárenskej 2. Od Januára 2017, tu máme predajňu aj so skladom, a kanceláriami o rozlohe cca 350 m2. Parkovanie pred predajňou, a v areáli je zabezpečené a bezplatné. Prakticky k odberu, máme denne niekoľko tisíc rezaných kvetov. Exponovaných dátumoch ( Valentín, MDŽ.. atď.) aj vyše 10 tisíc .Denná kapacita výroby (aranžovania) je niekoľko desiatok vencov, a stoviek kytíc. Plánované objednávky vieme realizovať v objemoch niekoľko sto kytíc.. Najväčšia realizovaná objednávka bola 1650 kusov.

Taktiež máme vlastnú výrobu vencov, a konštrukcií na živé vence. Bežne vyrábame vence do až do 2 metrov. Text na stuhy je tlačený na tlačiarni, nie je problémom väčšina fontov, alebo cudzích jazykov. Ku každej objednávke, sa staviame individuálne. Doručujeme priamo na miesto určenia podľa dohody so zákazníkom, do vlastných rúk, firiem, hotelov, reštaurácií, nemocníc. Kytice a boxy doručujeme v rámci Bratislavy a okolia v presný čas na prekvapenie našimi osobnými kuriérmi. Taktiež doručujeme smútočné vence a kytice na obrady. Otvorené máme prakticky 365 dní v roku, aj počas sviatkov . Nájdete nás na Plynárenskej 2 v Bratislave, objednať si môžete prostredníctvom nášho e-shopu- www.kvetyprevas.sk, taktiež pomocou on-line chatu, alebo telefonicky na nižšie uvedenom čísle.

 

Prevádzkujeme aj VIP servis pre zákazníkov.

 

viac informácií a novinky na našom BLOGu klik SEM

 

Naša história

 KvetypreVás

 

Druhá generácia pracuje a tretia začína... 

 Koncom 70 rokov presnejšie v roku 1978 začali naši rodičia pestovať a predávať kvietky. V tom období to boli karafiáty . Robilo im veľkú radosť, keď mohli potešiť a rozdávať úsmev predajom kytičiek a kvietkov na trhovisku (dnes známe pod názvom Miletičová ) 

 Ich lásku k práci, pestovaniu a predaju sme dostali s bratom aj my do vienka.

 

Už od útleho  detstva sme boli vedení a zapojení do pomocných prác v pestovaní a neskôr v predaji.

 

Naše úsilie začalo niesť svoje sladké ovocie, kvietky začali mať úspech a postupne sme sa rozširovali aj do širšieho okolia  Bratislavy. Po skončení štúdia sme sa už ako „veľkí“ a „skúsení“ začali naplno venovať kvetom a po pár rokoch sme si založili veľkoobchod.

 

Kvietky sa začali dovážať priamo z Holandska. Po otvorení hraníc a pripojení k Eu začali firmy z Holandska priamo dovážať kvety a tak sme sa prispôsobili a začali sa venovať maloobchodu formou E-shopu. A venujeme sa mu do dnes.

 

Naša prevádzka  sa nachádza priamo v Bratislave na Plynárenskej 2. Pracujeme z čerstvých kvetov ktoré dopĺňame od dodávateľov vždy na objednávku aj viac-krát denne. Preto sa u nás nemôže stať, že by kvety boli zvädnuté alebo znehodnetené. Ku každej objednávke sa staviame individuálne. Doručujeme priamo na miesto určenia podľa dohody so zákazníkom, do vlastných rúk, do firiem, hotelov, reštaurácii, nemocníc. Smútočné vence a Kytice doručujeme osobne aj na cintoríny v Bratislave na obrady. Naši zákazníci si obľúbili aj doručenie na prekvapenie, kde stačí na obdarovanú osobu zadať meno, kontakt a ozveme sa ako darčekový kuriér a zásielku doručíme tam, kde sa obdarovaná osoba nachádza alebo podľa dohody.

 

Práca ktorú robíme nás napĺňa a baví. Veď cca 18 000 jednotlivých objednávok, vyše 1 000  smútočných vencov a kytíc a nad 500 kvetinových košov vravia myslíme,  samy za seba.

 

Hreje nás pri srdiečku keď dostávame pozitívne ohlasy, vidíme usmiate a šťastné tváre obdarovaných...

 

                       

 

35 rokov skúseností a 7 rokov v E-Shope pre Vás !!!

 

 

 

RADI VÁS POTEŠÍME !!!!

viac informácií a novinky na našom BLOGu klik SEM

 

ĎAKUJEME VÁM

 

Naše projekty

www.kvetyprevas.sk

www.kvetinovykurier.sk

www.smutocnevence.sk

www.svadbaprevas.sk

 

Pripravované

www.darcekovykurier.sk

www.objednatkvety.sk

Foto predajne z ulice

pohľad z ulice

NDJkMmQ1