S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení.

Kytica vždy poteší

05.11.2016

Kytica vždy poteší

donáška kvetov , kvetinárstvo Bratislava , kvety Bratislava , Kvetov Bratislava

 

Napadlo Vás niekedy, že práve vy sa stanete tou jedinečnou? Tou, ktorej na chvíľu leží svet pri nohách? Predstavte si, že sedíte s kamarátkou na káve, sama doma na gauči alebo v reštaurácii na večeri a príde k Vám náš kuriér s kyticou, poprípade sladkým, či plyšovým darčekom. Určite o tom sníva každá žena, i keď to nedáva najavo, hlboko vnútri po tom túži, lebo sme radi rozmaznávané. Veď čo by neurobil človek pre milovanú osobu.

Blížia sa narodeniny alebo iná udalosť? A vy neviete čo by ste oslávencovi darovali alebo sa Vám to zdá málo? Nádherná kytica vždy poteší, dokonca aj náročnejšie dámy, či pánov. Ku kytici si môžete dokúpiť alkohol, bonboniéru, či plyšáka. Máme plyšových medveďov od maličkých, ktorý sa zmestia do ruky, až po macov v životnej veľkosti. No nemusí ísť vždy len o kytičku. Máme na výber aj darčekové koše, ktoré sa tešia veľkej obľube.

A vy páni, stále váhate? S kytičkou nič nepokazíte a dámu tým len potešíte. Žena má pre kvety slabosť, to je predsa svetovo známe. Chcete jej zablahoželať, potešiť ju alebo sa ospravedlniť? S venovaním od srdca a darčekom sa dajú robiť zázraky. Pokiaľ nie ste až taký vynaliezavý, môžete si venovania pozrieť tu na našej internetovej stránke, tak ako si tu môžete pozrieť rôzne kytice a darčeky k nim. Ak ste tvorivý a chcete originálnu kytičku, stačí nám len zatelefonovať, napísať mail, či na chat na stránke a my Vám radi vyhovieme, poprípade poradíme.

Dominika

MmViYWR